חתונה בפראג

חתונות אזרחיות בפראג – השילוב המדהים בין יופי ותרבות ואהבה לעיר יפה ומדהימה !

פראג היא בירת הרפובליקה הצ`כית והעיר הגדולה ביותר בה.

בין כינויה של פראג ניתן “פאריז של שנות העשרים בתשעים”

סאן ליין נחשבת למובילה בתחום, חתונה בפראג  – מזמינים אצל המומחים


 

 

ליהנות מחתונה אזרחית בפראג

בעשור האחרון הולכת ומתגברת התופעה של חתונות אזרחיות בחו”ל.
זוגות ישראלים בוחרים לאמץ את התהליך האזרחי מאשר הדתי המסורתי.
בעוד בעבר קפריסין הייתה יעד מרכזי וכמעט בלעדי לחתונות אזרחיות, הפכה חתונה אזרחית בפראג להיות “טוענת לכתר” לקיום הטקס המרגש.

הקסם של פראג

פראג, בירתה של צ’כיה, הפכה לאחד מיעדי החתונה האזרחית המבוקשים בישראל ובעולם. זאת בזכות היופי והקסם המהלך על רחובות עיר עתיקה זו. הבניינים המרשימים והעתיקים שבעיר המטופחת מעניקים לוקיישן מושלם לעריכת חתונה מרגשת ורומנטית, עם שפע של פעילויות תרבות ובילוי כמו תיאטראות, בתי קפה, מסעדות, ברים ומועדני לילה.

חבילת חתונה שלמה

עימנו תזכו בחבילה מקיפה הכוללת את כל צרכי חתונה בפראג. החבילה כוללת טיסות ישירות וזולות ליעד, מלון מרכזי ומומלץ עם ארוחת בוקר בכל רמת אירוח מבוקשת, וכן טקס נישואין בבית העירייה שבמהלכו תוגש שמפניה לחגיגת האירוע. כמו כן אנו נדאג לתרגם עבורכם לשפה הצ’כית מסמכים רלוונטיים ולקבל בסוף ההליך אישור מוכר בישראל להיותכם זוג נשוי. ואם לא די בכך, כל זאת יסופק עם ליווי של נציג מקומי עבור כל הליכי ומסמכי החתונה.

מה צריך בשביל להתחתן בפראג

בכדי לערוך חתונות בפראג עליכם להביא למשרד שלנו עד עשרים ואחד יום טרם מועד הנסיעה, מספר מסמכים נחוצים להליכי רישום הכוללים צילום של דרכונים, תעודת לידה מקורית, ומקור של תמצית רישום ממשרד הפנים. את המסמכים תצטרכו לקחת אתכם גם לפראג.