למי מתאימה חתונה בחו”ל?

סאן ליין שירותי תיירות בע”מ הינה חברה מומלצת ומובילה בכל הקשור לארגון חבילות נישואים אזרחיים בחו”ל. מדובר במבחר איכותי ומגוון של חבילות חתונה בקפריסין ובפראג הכוללות טיסות, בתי מלון, טקס אזרחי בעירייה ואפשרות להשכרת רכב, וכן טיפול בכל מסמך ואישור נחוץ, מתרגום מסמכים ועד לאישור אפוסטיל. הטיפול כולל גם ליווי צמוד של נציג מקומי מטעמנו לכל אורך הליך הנישואין.

למי מיועדת חתונה אזרחית בחול

הרבה זוגות הרוצים להתחתן בוחרים לבצע את ההליך בחו”ל עקב קשת רחבה של סיבות ומניעים. העיקריים שבהם הינם:

  • רוצים חתונה אזרחית- יש כאלו שלא רוצים חתונה דתית עקב מניעים אידיאולוגיים או בגין הבירוקרטיה הרבה הכרוכה בהליכים אלו, בין אם עבור חתונה או עבור גירושין. אולם חתונה אזרחית הנערכת בישראל אינה מוכרת על ידי הרבנות ומשרד הפנים. בכדי שהיא תהיה מוכרת יש צורך לבצעה בחו”ל.
  • אי עמידה בדרישות הרבנות- במדינת ישראל כרבע מיליון איש לא עומדים בדרישות הרבנות לנישואין, בין אם באופן מלא או חלקי. הדרך היחידה הפתוחה בפניהם להיות מוכרים כזוג נושי היא להתחתן בחו”ל.
  • פסולי חיתון- תחת הגדרת פסולי חיתון ניתן למצוא זוגות מעורבים מדתות שונות, נשים מסורבות גט או עגונות, ממזרים הפסולים להתחתן למשל 10 דורות, כוהנים הרוצים להינשא לגיורת או לאישה גרושה, וכן זוגות חד מיניים.

היכן מתחתנים בחו”ל?

חתונות בחו”ל המוכרות על ידי משרד הפנים ניתן לבצע במגוון יעדים. יחד עם זאת, בחלק מהמדינות מדובר בהליך מורכב וארוך ובאחרות מדובר בהליך יקר .לכן, היעדים המבוקשים ביותר בקרב ישראלים לחתונות אזרחיות בחו”ל הם קפריסין ופראג, בהיותם יעדים קרובים וזולים שניתן ליהנות בהם גם מחופשה רומנטית מפנקת. עבור יעדים אלו חברתנו מציעה מגוון חבילות חתונה איכותיות, מקיפות ומשתלמות.

הזמנת חבילת חתונה אזרחית בחו”ל

להזמנת חבילת חתונה בחו”ל ולקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם חברת סאן ליין בטלפון 072-3340844 או במייל info@sunline.co.il.