חבילת חתונה בפראג שדואגת לכל הפרטים

בשעה טובה, החלטתם להתחתן ובחרתם לוותר על מורכבות הנושא בישראל ולהתחתן בפראג. במשרד הנסיעות סאן ליין שירותי תיירות בע”מ, לצד חתונות בקפריסין מציעים לכם מבחר איכותי של חבילות חתונה בפראג. אלו חבילות עם המלונות הטובים ביותר בעיר, טיפול בכל נושאי רישום החתונה וליווי צמוד של מדריך מקומי מטעמנו. כל זאת במחירים משתלמים עם יחס אישי ומסור.

חבילת חתונה שלמה ומשתלמת

עימנו תזכו בחבילת חתונה בפראג הכוללת טיסות ישירות ליעד ותשלום מיסי נמל. בשדה התעופה יחכה לכם נציג מקומי מטעמנו שילווה אתכם לכל אורך ההליך וייקח אתכם קודם כל לבית מלון מפנק שבחרתם במיקום מרכזי בעיר על בסיס ארוחת בוקר. טקס החתונה עצמו ייערך בבית העירייה והוא יכלול גם בקבוק שמפניה. אם תרצו תוכלו לקיים את הטקס בבית העירייה של רוטשה שבלב העיר, הנדרש בתוספת תשלום. מעבר לכך חבילת החתונה גם כוללת טיפול בכל הליכי רישום הנישואין כבר מהארץ ובפראג עצמה.

חתונה אזרחית בפראג

בחירה בחבילת חתונה אזרחית בפראג תספק מענה שלם לכל מרכיבי הליך הנישואין במדינה זו ואישורו בארץ. בתור התחלה, עוד טרם הנסיעה עליכם להביא למשרדנו תעודות לידה, צילומים של הדרכונים, תמציות רישום ממשרד הפנים וכן למלא טופס עם פרטיכם האישיים. את המסמכים נדאג לתרגם עם נוטריון לצ’כית. כמו כן, במקרים בהם אחד מבני הזוג הינו גרוש, אלמן או שינה את שמו, יש צורך לצרף מסמכים רלוונטיים. בפראג ילווה את כל הליך הנישואין נציג מקומי מטעמנו, אשר יחכה לכם כבר בשדה התעופה ויביא אתכם למלון. למחרת הוא ייקח אתכם למשטרת הזרים, שם יערך הליך מהיר ופשוט של בדיקת מסמכים. למחרת או יומיים לאחר מכן, הנציג ילווה אתכם לבית העירייה, שם יערך טקס החתונה ובהמשך הוא ידאג לטפל בכל המסמכים והאישורים הנדרשים. התוקף לנישואיכם יגיע אליכם לארץ אחרי כארבעים ימי עבודה. אם חשוב לכם לקבל את האישורים מייד, תידרשו בתוספת תשלום ובשהות של עוד חמישה ימים בפראג.

הזמנת חתונה אזרחית בפראג עם חבילות משתלמות

להזמנת חתונה בפראג עם חבילה משתלמת, ולקבלת פרטים נוספים וייעוץ מקצועי בנושא, צרו קשר עם חברת סאן ליין בטלפון 072-3340844 או במייל info@sunline.co.il.