החלטתם על חתונה אזרחית…

ראשית הרשו לי לברך אתכם – המון המון מזל טוב!

הגעתם למקום הנכון. סאן ליין עוסקת בתיירות בכלל ובנישואים אזרחיים בפרט כבר כמעט עשרים שנה. עד כה אנו שמחים לבשר שהיו לנו אפס תקלות !

חיתנו כבר אלפי זוגות, אם זה ישראלים עם ישראלים או ישראלים עם זרים, בעזרת נציגנו המומחים בחו”ל – אין בעיה שלא הצלחנו לפתור!

ראשית חשוב לדעת מה ההבדל בין חתונה בקפריסין לחתונה בצ’כיה

בשני המקרים החתונות קבילות בישראל-

בחתונה אזרחית בקפריסין ההליך קל ופשוט – כל שתצטרכו הוא להעביר אלינו תמצית רישום ממשרד הפנים וצילום דרכון בפקס או בסריקה. אנו נתרגם את המסמך בתרגום נוטריוני לאנגלית ונשלח אליכם את התרגום הביתה כדי שתיקחו אותו אתכם יחד עם תמצית הרישום המקורית. את התוקף החוקי של החתונה (חותמת האפוסטיל על מסמך החתונה) תקבלו בזמן שהותכם בקפריסין, כלומר – כבר למחרת חזרתכם לישראל תוכלו להירשם כנשואים במשרד הפנים.

בחתונה אזרחית בצ’כיה ההליך הוא שונה. ההבדלים המהותיים הינם במסמכים הדרושים ובזמן קבלת התוקף החוקי (לצורך רישום במשרד הפנים לאחר חזרתכם לארץ).

לחתונה אזרחית בצ’כיה תדרשו להביא עימכם תמציות רישום, תעודת לידה, טופס פרטים אישיים וצילום דרכון. כמוכן, משרדנו גם מטפל בתרגום המסמכים לצ’כית. במידה והתבצע שינוי שמות לאחד מבני הזוג או שישנם תעודת גירושים/תעודת פטירה של בן זוג קודם במקרה של אלמן/ה תצטרכו להעביר אותם אלינו בנוסף למסמכים הבסיסיים המפורטים לעיל (*יחשבו כמסמכים נוספים המצריכים תשלום נוסף)

לאחר החתונה תקבלו את התוקף החוקי רק לאחר כ- 40 ימי עבודה. במידה ותרצו לקבלם במקום הדבר כרוך בתשלום נוסף במקום ושהייה מלמעלה 5 לילות בפראג.

ההליך בקפריסין:

נציגנו יחכה לכם בשדה התעופה,טקס החתונה בדרך כלל מתקיים כבר באותו יום (ניתן להתחתן גם למחרת). לאחר הטקס תועברו לבית המלון אותו בחרתם.
בזמן שהותכם נציגנו ידאגו לטיפול בתוקף החוקי במשרד המשפטים ואת המסמך התקף תקבלו בזמן שהותכם בקפריסין.
ההליך קל וזריז, היות ונציגנו בחו”ל מטפל במסמכים הדרושים באופן מיידי תוך ניסיון של שנים בתחום.
בדרך כלל החתונות מתקיימות בעיירה קטנה ליד לרנקה – בית עירייה חדש המיועד רק לחתונות אזרחיות.
בדרך כלל הטקס הינו בשפה האנגלית, אך ניתן לקיים את הטקס גם בשפה הרוסית למעוניינים בכך.
חבילת הנישואים כוללת את הטיסות, המלון, נציג מקומי שילווה אתכם, העברות משדה התעופה, לטקס, למלון וחזרה לשדה התעופה, וכמובן – קבלת התוקף החוקי של מסמך החתונה (חותמת האפוסטיל על גב המסמך)

ההליך בצ’כיה:

נציג החברה יחכה לכם בשדה התעופה שם תועברו למלון שבחרתם.
למחרת תועברו למשטרת הזרים – הליך פשוט לבדיקת המסמכים שברשותכם.
לאחר יום או יומיים תועברו לבית העירייה לקיום טקס החתונה. בדרך כלל החתונות מתקיימות בבית העירייה של פראג, אלא אם כן תבחרו להתחתן ברטושה – בית העירייה המרכזי בלב פראג (מצריך תוספת תשלום ורישום מראש שכן הביקוש גדול).
לאחר טקס החתונה תוחזרו למלון, וביום הטיסה חזרה לישראל תועברו לשדה התעופה.
את מסמכי החתונה והתוקף החוקי תקבלו רק לאחר 40 ימי עבודה.

סאן ליין – שירותי תיירות בע”מ עומדת לשירותכם בכל עת ותשמח ללוותכם בכל ההליך.

אין צורך להגיע אלינו פיזית – בעידן האינטרנט הכל נשלח אליכם במייל, ואת המסמכים המתורגמים תקבלו אליכם הביתה.

בברכה ומזל טוב, צוות סאן ליין.